loader

0 (530) 495 01 01

Hakkımızda

about_img

Biz Kimiz?

Global Turizm ailesi Türkiye pazarına girmeden önce Amerika’da 32 yıl boyunca Havalimanı ve ulaşım transfer hizmeti vermiştir. Türk ekonomisine katkı sağlaması adına 2015 yılından itibaren Türkiye’de ‘’Global Transfer’’ olarak sektöre giriş yaparak kısa sürede birçok önemli markaların transfer hizmetini sağlamaktadır.

Tecrübeli, dinamik ve işini severek yapan bir ekipten oluşmaktayız. Yılların bize vermiş olduğu deneyimle, müşterilerimize kusursuz hizmet vermek adına çalışmaktayız. Günümüz dünyasında zamanın çok değerli olduğunu bilincindeyiz. Üst düzey sürüş becerilerine sahip ekibimiz güler yüz, müşteri memnuniyeti, güvenli ulaşım gibi temel prensipleri benimserken,müşterilerimizin kıymetli zamanlarını en etkin şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktadır.

Bizler, toplantı ve davetlere özel ulaşım, havaalanı transferleri, şehirlerarası transferler gibi tüm ulaşım hizmetlerini karşılamaktayız. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, sizi misafirimiz ekmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Vizyonumuz

‘ Transfer’ denildiğinde ilk akla gelen, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, en önemli değerin ‘memnuniyet’ olduğunun bilincinde, ülkemizde ve Global anlamda profesyonel olarak hizmet veren bir şirket olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin, keyifli ve konforlu bir yolculuğu hak ettiğine inanıyoruz. Bu kaliteyi yakalamak maksadıyla müşterilerimizin memnuniyetini üstün değer olarak gözetiyor,‘Global Turizm ’ ailesinin bireyleri olarak, var gücümüzle çalışıyoruz.

news_img

Bizi Arayın
(0530) 495 01 01

Abone Olun

Telif Hakkı © 2019. Tüm hakları Saklıdır.